• Çalışma Saati: Pazartesi - Cuma 9.00 - 18.00

Satılık Şirket İlanları

Firma Borsa

Satılık Şirket | Devren Şirket | Şirket Danışmanlığı

Şirket ilanları sayfamızda Firma Borsa olarak sizlere Satılık şirket, Satılık iş bitirme belgeli şirket, Sahibinden şirket, Devren şirket, Devren Limited şirket, Şirket devri, Çekli şirket, Satılık çekli şirket ilanları sunmaktayız.

Tercih konusunda sorun mu yaşıyorsunuz? Şirket devri veya satılık şirket ilanları hakkında bilgi mi istiyorsunuz? Sizlere Muhasebe, Şirket kuruluşu, Limited şirket, Anonim şirket, Şirket danışmanlığı konularında her zaman yardımcı olmak için hazırız.İletişim sayfamızı ziyaret ederek Ankara şirket satışı, İstanbul şirket satışı konularında ilgili Firma Borsa Merkez veya Firma Borsa İstanbul şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

#F

1 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup İnşaat Faaliyeti Sürdürmektedir. F Grubu Müteahhitlik Belgesi Alınmıştır. 2016 Kuruluşludur. Sermayesi 600.000 TL'dir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirketlerimizin Findeks Raporları ve Uyap Kayıtları Mevcuttur.Fiyatlarımıza Kdv Dahil Değildir.

#B

1TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup İnşaat Faaliyeti Sürdürmektedir. B Grubu Müteahhitlik Belgesi Alınmıştır. 2016 Kuruluşludur. Sermayesi 90.000 TL'dir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır.Güncel Findeks Raporları Mevcuttur.Uyap Kaydı Vardır.Fiyatlarımıza Kdv Dahil Değildir.

#2710

150.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Yapı İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Turizm Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Alt Yapı İş Bitirmesi Olup Her Yılı Matrahlıdır. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#E1

1 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup İnşaat Faaliyeti Sürdürmektedir. E1 Grubu Müteahhitlik Belgesi Alınmıştır. 2 1998 Kuruluşludur. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır Findeks Raporları ve Uyap Kaydı Mevcuttur. Ekap'a Kayıtlı Güncel İş Deneyim Belgesi 19.486.503,68 TL'dir. 38.973007,36 TL'ye Teklif Atabilir.Fiyatlarımıza Kdv Dahil Değildir.

#B1

1 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup İnşaat Faaliyeti Sürdürmektedir. B1 Grubu Müteahhitlik Belgesi Alınmıştır. 2010 Kuruluşludur. Sermayesi 1.200.000 TL'dir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır.Uyap Kaydı Vardır.Güncel Findeks Raporları Mevcuttur.Fiyatlarımıza Kdv Dahil Değildir.

#C1

1 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup İnşaat Faaliyeti Sürdürmektedir. C Grubu Müteahhitlik Belgesi Alınmıştır. 2010 Kuruluşludur. Sermayesi 100.000 TL'dir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır.Güncel Findeks Raporları Mevcuttur.Uyap Kaydı Vardır.Fiyatlarımıza Kdv Dahil Değildir.

#G1

1 TL
Şirketimiz Bingöl Merkezli Olup İnşaat Faaliyeti Sürdürmektedir. G1 Grubu Müteahhitlik Belgesi Alınmıştır. 2011 Kuruluşludur. Sermayesi 100.000 TL'dir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirketimizin Fİndeks Raporları Ve Uyap Kayıtları Mevcuttur.Fiyatlarımıza Kdv Dahil Değildir.

#2646

15.000 TL
Şirketimiz Nevşehir Merkezli Olup Kuaför Güzellik Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#D1

1 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup İnşaat Faaliyeti Sürdürmektedir. D1 Grubu Müteahhitlik Belgesi Alınmıştır. 2016 Kuruluşludur. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır.Şirketimizin Findeks Raporları ve Uyap Kayıtları Mevcuttur. Ekap Üzerinden Güncellenmiş İş Deneyimi 152.815.500 TL'Dir.305.631.000 TL'Ye Kadar Teklif Atabilir.

#2570

65.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Gayrimenkul Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#E

1 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup İnşaat Faaliyeti Sürdürmektedir. E Grubu Müteahhitlik Belgesi Alınmıştır. 1997 Kuruluşludur. . Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirketimizin Findeks Raporları ve Uyap Kayıtları Mevcuttur. Ekap Kayıtlı İş Deneyim Belgesi 28.791.612,06 TL'Dir. 57.583.224,12 TL'Ye Kadar Teklif Atılabilir.

#2502

63.000 TL
Şirketimiz Aksaray Merkezli Olup Yemek Hizmetleri Bilgisayar Veri İşlemleri Otomosyon Temizlik Taşımacılık Taahhüt Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. 2019 Yılı Matrahlıdır.Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2486

20.000 TL
Şirketimiz Samsun Merkezli Olup Sağlık Hizmetleri Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2478

65.000 TL
Şirketimiz Kastamonu Merkezli Olup Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2473

64.000 TL
Şirketimiz Muş Merkezli Olup Hayvancılık Gıda İnşaat Nakliyat Tarım Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2453

20.000 TL
Şirketimiz Bursa Merkezli Olup Yapı Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2433

25.000 TL
Şirketimiz Denizli Merkezli Olup Otomotiv Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2412

15.000 TL
Şirketimiz Isparta Merkezli Olup Özel Eğitim Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2407

68.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Pazarlama İthalat İhracat Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2388

85.000 TL
Şirketimiz Konya Merkezli Olup Personel Belgelendirme Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2376

20.000 TL
Şirketimiz Bursa Merkezli Olup Mobilya Perde Tekstil Sanayi Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2375

65.000 TL
Şirketimiz Samsun Merkezli Olup Temizlik Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2359

70.000 TL
Şirketimiz Çorum Merkezli Olup Mantarcılık ve Seracılık Gıda Sanayi Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir.2020-2021 Yılları Matrahlıdır. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2358

23.000 TL
Şirketimiz Çorum Merkezli Olup Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2357

20.000 TL
Şirketimiz Samsun Merkezli Olup Sağlık Hizmetleri Faaliyeti Sürdürmektedir.2021 Yılı Matrahlıdır. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2346

66.000 TL
Şirketimiz Bolu Merkezli Olup Bilgi Teknolojileri Gıda Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2337

60.000 TL
Şirketimiz Denizli Merkezli Olup Makina Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2330

75.000 TL
Şirketimiz İzmir Merkezli Olup Özel Sağlık Ve Eğitim Hizmetleri Turizm İnşaat İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2324

70.000 TL
Şirketimiz Balıkesir Merkezli Olup Gayrimenkul Danışmanlık Ve Müşavirlik Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2321

64.000 TL
Şirketimiz Çorum Merkezli Olup Besicilik Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2315

60.000 TL
Şirketimiz İzmir Merkezli Olup Lojistik Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2314

65.000 TL
Şirketimiz Bursa Merkezli Olup Döner ve Kebap Salonu Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2312

70.000 TL
Şirketimiz İzmir Merkezli Olup Gıda Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2310

60.000 TL
Şirketimiz Bursa Merkezli Olup Tekstil Makina Turizm İthalat İhracat Sanayi Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2520

75.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Turizm Seyahat Acentalığı Şehiriçi ve Şehirler Arası Yolcu Taşımacılığı Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. 2019 Yılı Matrahlıdır.Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2294

80.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Mobilya Beyaz Eşya Giyim Gıda Otomotiv Züccaciye Oyuncak Toptan Ticaret İthalat Ve İhracat Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2287

65.000 TL
Şirketimiz Eskişehir Merkezli Olup Organizasyon Tekstil Mobilya Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2277

120.000 TL
Şirketimiz Balıkesir Merkezli Olup Eğitim Tekstil Turizm Taşımacılık Petrol İnşaat Ziraat Gıda Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir.Çek Geçmişlidir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2273

120.000 TL
Şirketimiz Aksaray Merkezli Olup Su Parkı Turizm Organizasyon Faaliyeti Sürdürmektedir.Çek Geçmişlidir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2267

250.000 TL
Şirketimiz Edirne Merkezli Olup Gayrimenkul Yatırım Faaliyeti Sürdürmektedir. 4 Yıl Genel Kurul Yapmamıştır. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2263

40.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Endüstriyel Tasarım Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. 2021 Yılı Matrahlıdır .Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2260

120.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Özel Sağlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Çek Geçmişlidir. 2019 ve 2020 Yılı Matrahlıdır .Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2241

75.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Prodüksiyon Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2240

70.000 TL
Şirketimiz Gebze Merkezli Olup Kompozit Eğlence İnşaat Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Yıllara Göre De Ciroları Vardır. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2223

80.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Franchıse Danışmanlık Gıda Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Yıllara Göre Cirosu Vardır. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2221

75.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Yönetim Hizmetleri Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Geçmiş Yıllarında Ciroları Vardır. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#G

1 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup İnşaat Faaliyeti Sürdürmektedir. G Grubu Müteahhitlik Belgesi Alınmıştır. 2017 Kuruluşludur. Sermayesi 500.000 TL'dir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır.Güncel Findeks Raporları Mevcuttur.Uyap Kaydı Vardır.Fiyatlarımıza Kdv Dahil Değildir.

#2215

60.000 TL
Şirketimiz Kayseri Merkezli Olup Hayvancılık Tarım Arıcılık Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2207

20.000 TL
Şirketimiz Eskişehir Merkezli Olup Emlak Otomotiv Kuru Temizleme Otel İşletmeciliği Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#F1

1 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup İnşaat Faaliyeti Sürdürmektedir. F1 Grubu Müteahhitlik Belgesi Alınmıştır. 1995 Kuruluşludur. Sermayesi 30.000 TL'dir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirketlerimizin Findeks Raporları ve Uyap Kayıtları Mevcuttur.Fiyatlarımıza Kdv Dahil Değildir.

#2205

65.000 TL
Şirketimiz Muğla Merkezli Olup Turizm İnşaat Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2197

64.000 TL
Şirketimiz Sivas Merkezli Olup Tarım Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2193

15.000 TL
Şirketimiz Denizli Merkezli Olup Kargo Taşımacılık Ve Temizlik Hizmetleri Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2187

65.000 TL
Şirketimiz Bursa Merkezli Danışmanlık Fotoğrafçılık Gıda İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Son Yıllarında Küçük Küçük Ciroları Vardır. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2180

70.000 TL
Şirketimiz Bursa Merkezli Olup Mahrukatçılık Dekorasyon İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2173

15.000 TL
Şirketimiz Aksaray Merkezli Olup İnşaat Ve Sanayi Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2172

20.000 TL
Şirketimiz Bursa Merkezli Olup İnşaat Tekstil Makina Gayrimenkul Gıda Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2170

75.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Dental Genel Sağlık Hizmetleri Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2168

68.000TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Tarım Ürünleri Gıda Hayvancılık Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2161

20.000 TL
Şirketimiz Kastamonu Merkezli Olup Organizasyon Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2166

75.000TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Harita Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Proje Danışmanlık İthalat İhracat Turizm ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir.. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2163

110.000 TL
Şirketimiz Denizli Merkezli Olup Spor ve Güzellik Merkezi Ticaret Sanayi Faaliyeti Sürdürmektedir Geçmişinde Çek Kullanmıştır. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2154

75.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Moda Tekstil Tasarım Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2151

70.000TL
Şirketimiz Balıkesir Merkezli Olup Tekstil Üretim Nakliye Faaliyeti Sürdürmektedir.Son 4 Yıldaki Cirosu 2.591.291 TL Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2150

35.000 TL
Şirketimiz İzmir Merkezli Olup Furit Fresh Gıda Faaliyeti Sürdürmektedir.1 Yıl Genel Kurulu Yapılmamıştır. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2147

60.000 TL
Şirketimiz Sakarya Merkezli Olup Petrol Otomotiv Sanayi İç ve Dış Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2141

72.000 TL
Şirketimiz Sinop Merkezli Olup Saat Gözlük Tekstil Emlak Ayakkabı Deri Kozmetik Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. 2021-2022 Yılları Matrahlıdır.Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2140

60.000 TL
Şirketimiz Sinop Merkezli Olup Güvenlik ve Savunma Sanayi Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2139

20.000 TL
Şirketimiz İzmir Merkezli Olup Otomotiv Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir.Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2134

45.000 TL
Şirketimiz Aksaray Merkezli Olup Tarım Hayvancılık İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2133

45.000 TL
Şirketimiz Çanakkale Merkezli Olup İthalat İhracat Turizm Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2132

70.000 TL
Şirketimiz Mersin Merkezli Olup Gümrük Müşavirliği Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2130

20.000 TL
Şirketimiz Kastamonu Merkezli Olup Mimarlık Mühendislik İnşaat Elektrik Av Malzemeleri İş Güvenliği E - ticaret Taahhüt Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2128

65.000 TL
Şirketimiz Yozgat Merkezli Olup Mühendislik Enerji Danışmanlık Inşaat Dış Ticaret Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2126

35.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Group İnşaat İç Ve Dış Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. 1 Yıl Genel Kurul Yapmamıştır. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz

#2124

35.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Otomotiv Danışmanlık İç Mimarlık Mühendislik Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2123

60.000 TL
Şirketimiz Sivas Merkezli Olup Enerjı Yönetım Bılısım Hızmetlerı Mühendıslık Ve Danısmanlık Tıcaret Sanayı Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2121

20.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Destek Teknoloji Sistemleri Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2264

250.000 TL
Şirketimiz Kocaeli Merkezli Olup Teknik Yapı Makine Kimya Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir.Küçük İş Bitirmesi Mevcut Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2160

74.000TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Danışmanlık Organizasyon Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2159

35.000 TL
Şirketimiz İskendurun Merkezli Olup Lojistik İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2158

20.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Gıda Tekstil İnşaat Mobilya Turizm Temizlik İthalat İhracat Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2138

250.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Spor Organizasyonları Gıda Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. 5 Yıl Genel Kurulu Yapılmamıştır.Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2110

65.000 TL
Şirketimiz Samsun Merkezli Olup Kitapçı Sağlık Hizmetleri Danışmanlık Tarım Hayvancılık Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2109

60.000 TL
Şirketimiz Samsun Merkezli Olup Sağlık Hizmetleri Danışmanlık İnşaat Tarım ve Hayvancılık Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir.2020-2021-2022 Yılları Matrahlıdır. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2108

25.000 TL
Şirketimiz Konya Merkezli Olup Giyim İç ve Dış Ticareti Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2107

15.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup İnşaat Otomotiv Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2106

15.000 TL
Şirketimiz Afyon Merkezli Olup Madencilik Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2105

20.000 TL
Şirketimiz Afyon Merkezli Olup Madencilik Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2104

15.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Kozmetik Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2103

25.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Elektronik Hizmetler Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2102

30.000 TL
Şirketimiz Nevşehir Merkezli Olup Balonculuk Havacılık Turizm Ve Ticareti Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2101

15.000 TL
Şirketimiz Nevşehir Merkezli Olup Turizm Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2100

60.000 TL
Şirketimiz Diyarbakır Merkezli Olup Iş Makinaları İnşaat Hafriyat Mobilya Ve Petrol Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2099

15.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Kozmetik Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2098

15.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Kozmetik Ürün Ticareti Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2096

50.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Motorlu Araçlar Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2095

80.000 TL
Şirketimiz Hatay Merkezli Olup İthalat İhracat ve Sanayi Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2094

50.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Tarım Ürünleri Gıda ve Temizlik Maddeleri Nakliyat Pazarlama İç ve Dış Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2091

65.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Motorlu Araçlar Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2090

75.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Fizik Özel Sağlık Hizmetleri Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2089

60.000 TL
Şirketimiz Elazığ Merkezli Olup Peyzaj İnşaat Maden Tekstil Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2088

25.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Danışmanlık Ve Organizasyon Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2087

18.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Gayrimenkul Otomotiv İnşaat Hayvancılık Gıda Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#A

1 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup İnşaat Faaliyeti Sürdürmektedir. A Grubu Müteahhitlik Belgesi Alınmıştır. 2016 Kuruluşludur. Sermayesi 90.000 TL'dir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır.Güncel Findeks Raporları Mevcuttur.Uyap Kaydı Vardır.Fiyatlarımıza Kdv Dahil Değildir.

#D

1 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup İnşaat Faaliyeti Sürdürmektedir. D Grubu Müteahhitlik Belgesi Alınmıştır. 2007 Kuruluşludur. Sermayesi 1.150.00 TL'dir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır.Güncel Findeks Raporları Mevcuttur.Uyap Kaydı Vardır.Fiyatlarımıza Kdv Dahil Değildir.

#2065

35.000 TL
Şirketimiz Elazığ Merkezli Olup Gıda Faaliyeti Sürdürmektedir. 1 Yıl Genel Kurul Yapmamıştır. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2085

400.000 TL
Şirketimiz Kocaeli Merkezli Olup Seyahat Hizmetleri Organizasyon Turizm Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Tursab A Belgesi Vardır. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2084

150.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Yapı Malzemeleri Dış Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Son Dört Yıldaki Toplam Cirosu 8.019.728 Tldir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2082

80.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Sağlık Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. 2022 Yılı Cirosu 236.000tl Dir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2081

75.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Bilişim Eğitim Yazılım Elektrik Elektronik İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Son Üç Yıl Cirosu Toplamı 968,960 Tldir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2077

35.000 TL
Şirketimiz Aydın Merkezli Olup Medikal Diş Deposu Sanayi Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Son İki Yıl Cirosu Toplamı 706.394 Tldir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2064

35.000 TL
Şirketimiz Kırıkkale Merkezli Olup İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2076

20.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Dijital Pazarlama Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2073

65.000 TL
Şirketimiz Aydın Merkezli Olup Doğal Destek Tıbbi Tarım Ürünleri Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2071

20.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Eğitim Reklam Yayıncılık Danışmanlık Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2069

70.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Endüstriyel Tasarım Faaliyeti Sürdürmektedir. Son Üç Yıl Toplam Cirosu 430.258 Tldir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2068

20.000 TL
Şirketimiz Aksaray Merkezli Olup Yiyecek İçecek Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Son İki Yıl Toplam Cirosu 1.319.133 Tldir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2067

60.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Gayrimenkul Otomotiv Ve Turizm Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Son Üç Yıl Toplam Cirosu 65.824 Tldir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2299

25.000 TL
Şirketimiz Diyarbakır Merkezli Olup Ambalaj Medikal Arge İnşaat Otomotiv San. Ve Tic Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2191

45.000 TL
Şirketimiz Kocaeli Merkezli Olup Orman Ürünleri İnşaat Mimarlık Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2092

200.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Geçmişinde Çek Kullanmıştır. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2113

35.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Otomotiv Faaliyeti Sürdürmektedir.1 Yıl Genel Kurul Yapmamıştır.Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetlerimiz Vardır.

#2075

50.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup İhracat İthalat Gıda Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. 2 Yıl Genel Kurul Yapmamıştır. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2070

85.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup İnternet Hizmetleri Ticaret Ve Sanayi Faaliyeti Sürdürmektedir. 2 Yıl Genel Kurul Yapmamıştır. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2117

20.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Kuyumculuk Sanayi Ve Dış Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2116

35.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Enerji Pazarlama Ve Satış Sanayi Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır.

#2051

40.000,00
Şirketimiz İstanbul Merkezli İnşaat Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. 1 Yıl Genel Kurul Yapmamıştır. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. Sanal Ofis Hizmetimiz Vardır. İLETİŞİME GEÇİN

#2043

15.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Metalürji Metal Kaplama Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2041

65.000 TL
Şirketimiz Samsun Merkezli Olup Gıda Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2038

75.000
Şirketimiz Kocaeli Merkezli Olup Gayrimenkül Yapı Ve Tİcaret Faaliyeti Sürdürmektedir. 2016 Yılı Matrahlıdır.. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. İLETİŞİME GEÇİN

#2034

80.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup İç Ve Dış Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Son 3 Yılı Matrahlıdır.Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. İLETİŞİME GEÇİN

#2033

15.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup İç Ve Dış Ticaret Faaliyet Konusudur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. İLETİŞİME GEÇİN

#2032

60.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Pvc Isı Yalıtım Mobilya İnşaat İthalat İhracat Ticaret Ve Sanayi Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz. İLETİŞİME GEÇİN

#2031

70.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Eğlence Emlak Otomotiv İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2030

65.000 TL
Şirketimiz Adana Merkezli Kimya Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. 2022 Yılı Mathrahlıdır. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2028

75.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Elektrik Makine Elektronik İnşaat İthalat İhracat Ticaret Ve Sanayi Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2027

25.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Züccaciye Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2026

60.000 TL
Şirketimiz Kocaeli Merkezli Olup İnşaat Otomotiv Gıda İthalat İhracat Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2022

50.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Moda Tekstil Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2054

45.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Otomotiv İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2052

75.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Gayrimenkul Değerleme Sürdürmektedir. Hiç Bir Kurum Ve Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Şirket Devirleri İle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2062

130.000 TL
Şirketimiz Gebze Merkezli Olup Mimarlık Dekorasyon Ve Tasarım Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Son İki Yılı Ciroludur Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2061

20.000 TL
Şirketimiz Bursa Merkezli Olup İnşaat Malzemeleri Pazarlama Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2056

35.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Anaokulu Eğitim Hizmetleri Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2020

70.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Danışmanlık İnşaat Turizm Emlak İthalat İhracat Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2019

74.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Gıda Yapı İnşaat Beton Mühendislik Proje Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2015

75.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Metal Makina Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2014

65.000 TL
Şirketimiz Diyarbakır Merkezli Olup İç Ve Dış Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2012

100.000 TL
Şirketimiz İstanvul Merkezli Olup Moda Tasarım Tekstil Sanayi Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2011

15.000 TL
Şirketimiz Kayseri Merkezli Olup Madencilik İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2010

60.000 TL
Şirketimiz Diyarbakır Merkezli Olup Özel Sağlık Hizmetleri Ve Malzemeleri Petrol Ürünleri Gıda İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2009

15.000 TL
Şirketimiz İzmir Merkezli Olup Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2008

15.000 TL
Şirketimiz Ankara Merkezli Olup Tekstil Gıda Elektronik Enerji İç ve Dış Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. 2022 Cirosu 47.747 TL'dir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2007

70.000 TL
Şirketimiz Mersin Merkezli Olup Matbaacılık Kırtasiye Otomotiv Turizm Akaryakıt İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. 2020, 2021, 2022 Yılları Toplam Cirosu 227.735 TL'dir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2006

110.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Car Otomotiv Gıda Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. 2022 Cirosu 7.888.454 TL'dir. 2023 Cirosu 4.007.090 TL'dir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2004

85.000 TL
Şirketimiz Denizli Merkezli Olup Mühendislik Makina İnşaat Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Son Üç Yıl Cirosu Toplam 253.391 TL'dir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2024

130.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Müşteri İlişkileri Yönetim ve Yazılım Teknolojileri Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Çek Kullanılmıştır. 2023 Yılı Cirosu 48.901 TL'dir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2021

150.000 TL
Şirketimiz Amasya Merkezli Olup Proje Yönetimi Faaliyeti Sürdürmektedir. Çek kullanılmıştır. 2021 Yılı Matrahlıdır. 2023 Yılı Cirosu 1.018.909 TL'dir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2017

130.000 TL
Şirketimiz Bursa Merkezli Olup Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Çek Kullanılmıştır. 2021 ve 2022 Yılı Matrahlıdır. 2020 ve 2021 Yılı Cirosu 1.159.994 TL'dir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#1996

200.000 TL
Şirketimiz Antalya Merkezli Olup Kerestecilik Dayanıklı Tüketim Malları Turizm İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Çek Kullanılmıştır. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#1995

200.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Mühendislik İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Çek Kullanılmıştır. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#1989

150.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup İnşaat Hafriyat Gıda Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. Çek Kullanılmıştır. 2021 ve 2022 Yılı Matrahlıdır. 2021 ve 2022 Yılı Toplam Cirosu 12.133.943 TL'dir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2050

250.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Teknoloji Sanayi Ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. 5 Yıl G.K. Yapmamıştır. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2035

250.000 TL
Şirketimiz Van Merkezli Olup Çevre Teknolojileri Temizlik Medical Tarım Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. 5 Yıl G.K. Yapmamıştır. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2023

250.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Güvenlik Danışmanlığı Faaliyeti Sürdürmektedir. 5 Yıl G.K. Yapmamıştır. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2013

40.000 TL
Şirketimiz İstanbul Merkezli Olup Dijital İletişim Çözümleri Faaliyeti Sürdürmektedir.1 Yıl G.K. Yapmamıştır. 2020 ve 2021 Toplam Cirosu 1.231.470 TL'dir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.

#2005

250.000 TL
Şirketimiz İzmir Merkezli Olup Tekstil Sanayi ve Ticaret Faaliyeti Sürdürmektedir. 5 Yıl G.K. Yapmamıştır. Son Üç Yılı Matrahlıdır. Son Üç Yıl Cirosu 164.658 TL'dir. Hiçbir Kurum Ya Da Kuruluşa Borcu Yoktur. Hemen Devredilebilir Durumdadır. Not: Şirket Devirleriyle Alakalı Tüm Süreçlerin (Noter İşlemleri, Vergi Dairesi Açılış, Ticaret Sicil İşlemleri) Takibinde Uzman Kadromuzdan Destek Alabilirsiniz.
Bize Ulaşın